MHIMS Light paštéta 375g

MHIMS LIGHT je kompletné krmivo vo forme paštéty pre dospelých psov. Jeho vynikajúca receptúra je obzvlášť vhodná pre sterilizované psy alebo pre diéty na kontrolu hmotnosti. Vyrobené z veľmi kvalitných surovín, ktoré sú určené na ľudskú spotrebu. Krmivo je vďaka svojmu prirodzene zdravému zloženiu a optimálnej stráviteľnosti vhodné pre psa každého veku a rasy.


U psieho krmiva je tiež veľmi dôležitá jeho stráviteľnosť. MHIMS je v tejto disciplíne jednotkou na trhu: V porovnaní s ostatnými podobnými krmivami, u ktorých je pre psa zužitkovateľných maximálne 10 až 23% z celkového objemu krmiva, je MHIMS so svojou 35% stráviteľnosťou niekoľkonásobne výdatnejšie! Prakticky to znamená, že každé 375 gramové balenie MHIMS zodpovedá výživnou hodnotou jednému 800 gramovému balenie bežného krmiva v konzerve. Vášmu psovi teda stačí oveľa menej krmiva DingoNatura.


3,30 € 2,75 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
06.12.2023.
MHIMS Light paštéta 375g
BEZPLATNÉ PORADENSTVO
BEZPLATNÉ PORADENSTVO
Odporučíme Vam produkty, ktoré budú pre vašho milačika najvhodnejšie.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 100€ dopravu platíme za Vás!
CHOVATEĽSKÝ PROGRAM
CHOVATEĽSKÝ PROGRAM
Balíčky pre šteniatka. Výhodnejšie ceny pre chovateľske stanice
VEĽKOOBCHODNÉ CENY
VEĽKOOBCHODNÉ CENY
Veľkoobchodné ceny sú dostupné po prihlásení a overení účtu

Podrobný popis

Mäsová konzerva balená v tetra-paku, sterilizovaná, zpracovaná metodou slow-cooking = pomaly varené pri nízkej teplote aby nedochádzalo k strate vitamínov. Pripravené tak, ako by ste psíkovi varili sami doma. Bez obilovín, hypoalergénne, GMO free = nie je geneticky upravované. Základ tvorí čerstvé mäso.


Čerstvý moriak, čerstva merlúza, ryža, čerstvá kuracia pečeň, pivovarské kvasnice, dehydrovaná zelenina, ľanový olej, morský krill, lososový olej, olivový olej, ovocné extrakty, rozmarín, klinček, kurkuma a grapefruit.


Zloženie: čerstvá morka (22 %), čerstvá merlúza (10 %), ryža, čerstvá kuracia pečeň (10%), pivovarské kvasnice, dehydrovaná zelenina, ľanový olej, morský kril, lososový olej, olivový olej, ovocné extrakty, rozmarín, klinček, kurkuma a grapefruit.


Analytické zložky:

Bielkoviny 14,2%, tuky 9,5%, popoloviny 2,5%, vápnik 0,95%, vláknina 0,6%, fosfor 0,6%, mäsová šťava 69%.

Doplnkové látky: 

Vitamíny, provitamíny a podobne pôsobiace látky: Vitamin D3 (3a671) 480 IU, Vitamin E (3a700) 60 mg

Stopové prvky alebo zlúčeniny stopových prvkov: (E-4; síran meďnatý, pentahydrát) 1 mg, Zinok (3b603; oxid zinočnatý) 15 mg, Selén (E-8; seleničitan sodný) 0.03 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: PAŠTETY
Hmotnosť: 0.375 kg
Balenie: 375 gr
Požiadavky: Kontrola hmotnosti
Typ produktu: Mokre krmivo
Vek: Juniory, Dospely, Seniory
Veľkosť plemená: Malé plemená, Stredné plemená, Velké plemená