Predstavujeme novú verziu nášho krmiva pre seniorov +7 MINI

Rozširujeme náš sortiment o novú verziu krmiva pre psov nad 7 rokov, vytvorené špeciálne pre malé zvieratá.

Od Dingonatura uvádzame na trh Natura Diet +7 MINI s novou receptúrou pridanou k existujúcemu radu +7 psov. Tento produkt bol vytvorený špeciálne pre malé plemená, kondenzuje všetky základné živiny do menších porcií, aby sa zabezpečila vyvážená strava. Tento produkt sa dodáva v dvoch rôznych veľkostiach: 3 kg a 500 gramov.

Rovnaká chuť a kvalita, teraz k dispozícii v menšej veľkosti
Nová verzia krmiva pre starších psov má rovnakú receptúru ako existujúci produkt pre väčšie psy, ktorý je teraz dostupný vo formáte granulí, aby vyhovoval špecifickým potrebám malých plemien.

Receptúra Natura Diet +7 MINI sa prispôsobuje biologickým potrebám starších psov, u ktorých sa postupne začína štandardné progresívne zhoršovanie staroby. V tejto fáze musí diéta pomôcť zlepšiť kvalitu ich života a udržať si primeranú hmotnosť, preto recept Natural Diet prináša bohatú škálu prospešných zdrojov tukov a bielkovín, ktoré prinesú základné živiny a vyhnú sa zbytočným excesom.

Produkt, ktorý sa stará o zdravie a pohodu starších zvierat
Od spoločnosti Dingonatura sa zaviazali k zdraviu zvierat a každý deň pracujeme na tom, aby sme uviedli na trh krmivo pre zvieratá, ktoré je najvhodnejšie na uspokojenie stravovacích potrieb mačiek a psov. Základy zdravej výživy spočívajú na kvalite potravín, preto používame výhradne prírodné suroviny známej, testovanej a overenej kvality a pôvodu.

https://www.rodinnymilacik.sk/natura-diet--7-mini/