NATURA DIET Ryba paštéta 400g

NATURA DIET  Kompletné výživné prírodné krmivo,ktoré je biologicky prispôsobené, aby si ho vychutnali dospelé psy. Kompletné a prírodné jedlo, ktoré poteší aj tých najnáročnejších. Lahodné recepty pripravené z čerstvého mäsa a zeleniny.Vykonávame proces mäkkého varenia so šťavou zo samotných surovín bez pridania vody, zachovávame nutričné vlastnosti a robíme ich mimoriadne chutnými. Vyrobené z veľmi kvalitných surovín, ktoré sú určené na ľudskú spotrebu. Krmivo je vďaka svojmu prirodzene zdravému zloženiu a optimálnej stráviteľnosti vhodné pre psa každého veku a rasy. 

 U psieho krmiva je tiež veľmi dôležitá jeho stráviteľnosť. NATURA DIET je v tejto disciplíne jednotkou na trhu: V porovnaní s ostatnými podobnými krmivami, u ktorých je pre psa zužitkovateľných maximálne 10 až 23% z celkového objemu krmiva, je NATURA DIET so svojou 35% stráviteľnosťou niekoľkonásobne výdatnejšie! Prakticky to znamená, že každé 400 gramové balenie NATURA DIET zodpovedá výživnou hodnotou jednému 800 gramovému balenie bežného krmiva v konzerve. Vášmu psovi teda stačí oveľa menej krmiva DingoNatura.

3,80 € 3,17 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
22.05.2024.
NATURA DIET Ryba paštéta 400g
photo 2024 04 22 20.16.10
Novinka Tip
BEZPLATNÉ PORADENSTVO
BEZPLATNÉ PORADENSTVO
Odporučíme Vam produkty, ktoré budú pre vašho milačika najvhodnejšie.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 100€ dopravu platíme za Vás!
CHOVATEĽSKÝ PROGRAM
CHOVATEĽSKÝ PROGRAM
Balíčky pre šteniatka. Výhodnejšie ceny pre chovateľske stanice
VEĽKOOBCHODNÉ CENY
VEĽKOOBCHODNÉ CENY
Veľkoobchodné ceny sú dostupné po prihlásení a overení účtu

Podrobný popis

Rybacia konzerva , sterilizovaná, zpracovaná metodou slow-cooking = pomaly varené pri nízkej teplote aby nedochádzalo k strate vitamínov. Pripravené tak, ako by ste psíkovi varili sami doma. Bez obilovín, hypoalergénne, GMO free = nie je geneticky upravované. Základ tvoria čerstvé ryby.

Zloženie:
Čerstvé ryby (83%) - sardinky, tuniak, pstruh, slnečnicový olej, mrkva, brokolica a pór (1 %), zemiaky (0,5 %), cvikla, olivový olej. Prosafe complex: výťažok z rozmarínu, kurkumy, grapefruitu a klinčeka.

Analytické zložky:
Bielkoviny 16,6%, tuky 9%, popoloviny 2,4%,  vláknina 0,25%, mäsová šťava 68,5%.

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY/KG:
(3a700i) Vitamín E: 20 UI
(3b405) Meď: 3 mg
(3b603) Zinok: 30 mg

NÁVOD NA POUŽITIE:

Pozrite si tabuľku odporúčaných denných dávok. Tieto množstvá sú len orientačné a mali by sanásledne upraviť podľa energetických požiadaviek zvieraťa. Dennú dávku bude potrebné upraviť aj vprípade, že svojmu psovi ponúkate aj iné krmivo. Majte k dispozícii čistú a čerstvú vodu.Uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 3 dni.

Hmotnosť: 400 g


Dodatočné parametre

Kategória: KONZERVY
Hmotnosť: 0.4 kg
Balenie: 400 gr
Typ produktu: Mokre krmivo
Vek: Juniory, Dospely, Seniory
Veľkosť plemená: Malé plemená, Stredné plemená, Velké plemená