Dingo má nový modernizovaný obal a vylepšenú receptúru

Držiac krok s neustálymi inováciami, ktoré charakterizujú našu značku, spoločnosť Dingo obnovila imidž svojich obalov, ktoré sú teraz atraktívnejšie a majú presnejšie informácie o vlastnostiach každého produktu. Vzhľad je navyše prirodzenejší a udržateľnejší, ako je vhodné vzhľadom na hodnoty značky.

Náš sortiment je navyše posilnený o dve nové odrody:

DINGO Lamb & Daily, s jahňacinou, y DINGO Fish & Daily, s rybami.

Oba produkty obsahujú bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou, teda bielkoviny s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín. Tento typ aminokyselín musí byť nevyhnutne dodávaný v každodennej strave, pretože organizmus psa si ich nedokáže syntetizovať. Biologická hodnota proteínu udáva kvalitu proteínu. Dingonatura prepracúva svoje receptúry s veľmi vysokou biologickou hodnotou bielkovín a je veľmi náročná na poskytovateľov týchto ingrediencií.

Dingo Lamb & Daily obsahuje bielkoviny z novozélandských jahniat žijúcich na veľkých pastvinách, kde sa živia výlučne čerstvou trávou, bez pesticídov, insekticídov a chemických hnojív. Sú to zvieratá bez hormónov a antibiotík.

Je tiež bohatý na vitamíny skupiny B (predovšetkým vitamíny B12 a B6) a minerály ako železo, fosfor a zinok.

Dingo Fish & Daily obsahuje ryby pochádzajúce zo studených vôd severnej Európy, konzervované v chlade a spracované pri nízkej teplote. Táto zložka má vynikajúcu nutričnú hodnotu vďaka vysokej biologickej hodnote svojich bielkovín a širokému spektru vitamínov a minerálov, ktoré obsahuje (vitamíny A a D, fosfor, horčík, selén a jód). Dingonatura vyberá poskytovateľov, ktorí majú svoje spoločnosti vedľa chovnej oblasti rýb, aby bola zabezpečená maximálna čerstvosť.

Okrem toho oba produkty zahŕňajú bravčové mäso s výhodami, ako je mierny obsah tuku a minerálov a vitamínov, napríklad tiamínu, ktoré sú nevyhnutné pre metabolizmus uhľohydrátov.

Magická kombinácia týchto ingrediencií spolu s ďalšími, ktoré sú obvyklé vo všetkých našich receptoch, vedie k vysoko stráviteľným potravinám. Sú ľahko stráviteľné a ušetria prácu tráviacemu traktu zvieraťa, čo sa premieta do lepšieho tráviaceho zdravia a vyššieho pocitu pohody a relaxu pre psa.

Tieto receptúry sa odporúčajú pre dospelých psov bez ohľadu na ich rasu a veľkosť.

Viac informácií: Dingo Lamb & Daily a Dingo Fish & Daily