Mačky si tiež užijú naše jedlo!

Dingonatura sa narodila s cieľom zlepšiť zdravie a pohodu našich domácich zvierat prostredníctvom ich stravy. Sme odborníkmi na výživové potreby psov a sme priekopníkmi v prirodzenom koncepte kŕmenia. Bola to veľká výzva, ale dali sme všetky ruky na palubu, aby sme ponúkli svoje najlepšie recepty, rovnako ako to robíme so psami.

Vieme, aké sú ich slabé stránky, že od prírody pijú málo vody a majú tendenciu vytvárať močové kamene. Z tohto dôvodu je dôležité ponúknuť im mokré potraviny, ktoré im poskytnú vodu, ktorú ťažko konzumujú, ktorú suché potraviny neposkytujú, aby sa pomohla kontrolovať predispozícia k urolitiáze.

Preto sme začali uvažovať o vlhkých, chutných a zdravých receptoch pre takýchto gurmánov. Zvolili sme textúru peny so skutočnými kúskami a uvarili sme 4 rôzne recepty, všetky bez obilia, pre dospelých a mačiatka. Výsledkom je naša nová odroda, najnovšie prírodné mokré krmivo od Dingonatura, špeciálne navrhnuté pre náročné podnebie domácich mačkovitých šeliem.

Samozrejme, pod záštitou mikroaktívnej výživy Dingonatura a podstaty značky nájdete prírodné zložky, bez konzervačných látok alebo umelých farbív a bez transgénnych tukov. Naše recepty sú dusené (dlhšie varené pri nižšej teplote), ako v tradičných jedlách, aby si zachovali vlastnosti živín, ktoré reagujú na teplo. Prísady, ktoré to vyžadujú, sa tiež pridávajú studené po varení. Týmto spôsobom sa nám darí ponúkať najlepšie prírodné potraviny pre mačky.

Obrázok, ktorý sprevádza tieto recepty, je z tradičnej kuchyne a vinobranným spôsobom ukazuje ingrediencie, ktoré každé jedlo nesie.

Neoberajte svoju mačku o toto lahodné a zdravé potešenie, vyskúšajte novú Mhims pre mačky od Dingonatura!